80:74

, , ,

KP Brno — Sokol Hradec Králové

Reportáž

Lvice odehrály velmi povedené utkání. Již od začátku utkání to byla přetahovaná o každý bod, ale Lvice plnily pokyny a první čtvrtinu vyhrály 22:19. I ve druhé čtvrtině Lvice hrály svou hru, padalo jim z dálky a na poločasovou přestávku šly s vedením o 6 bodů (42:36). Ve druhém poločase Lvice polevily, brněnské hráčky jim utíkaly na doskok a proměňovaly druhé šance. Lvicím odešla i střelba z dálky a KP Brno se dostalo do hry. Rozhodovalo se v poslední čtvrtině, kdy po zranění dvou pivotek - T. Havrylchyk, M. Pokorné se Lvicím nepodařilo utkání obrátit a odjíždějí s porážkou.

První souboj o bronzové medaile tedy patří KP Brnu.

Nejlepší střelkyně Lvic: T. Čuperková (#11) 23 bodů, K. Zeithammerová (#1) a P. Effangová (#32) 14 bodů, Ch. Velichová (#6) 11 bodů

Z hostujícího týmu zářila nejvíc K. Galíčková, která Lvicím vstřelila 29 bodů.