Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U14 vezou dvě výhry z Vysočiny

14.11.2021 | Dana Hroudná

Liga mladších žákyň se tento týden přehoupla do druhé poloviny bojů ve skupinách. Naše lvice U14 vyrazily na spací zájezd za soupeřkami z Vysočiny - v sobotu je čekal BC Vysočina a v neděli Vlčice ze Žďáru nad Sázavou.

V sobotu jsme sehráli odpolední utkání se třetím týmem tabulky - Jihlavou, které se překládalo do Velkého Meziříčí. Díky uzavírkám na silnici jsme do haly přijeli se zpožděním, a holky při rozcvičce vypadaly jako po noční směně. Nicméně do utkání nastoupily s odhodláním vyhrát a během pár minut si vytvořily několikabodový náskok, který postupně navyšovaly. Holky z Jihlavy se však nevzdávaly a kousaly do poslední chvíle. Ale mladé lvice až na pár hluchých pasáží předvedly velmi pohlednou hru a vítězství o 35 bodů nebylo náhodné. 

BC Vysočina x Sokol Hradec Králové 40:75 (7:21, 16:41, 26:57)


V neděli ve Žďáru n. Sázavou jsem se obávala brzkého času začátku utkání (začínali jsme už v 8:30), ale moje obavy se rozplynuly jako pára nad hrncem hned v prvních vteřinách. Holky nastoupily do utkání s velkou vervou a zatímco se soupeřky probouzely, nasázely jim lvice 41 bodů za první čtvrtinu. Celý zápas probíhal v naší režii, o čemž vypovídá výhra 116:25.

BK Vlčice Žďár x Sokol Hradec Králové 25:116 (3:41, 7:62, 19:93)


Skvělý výkon v obou zápasech podala Dominika Pencáková, která nejen, že dala za víkend 59 bodů, ale předvedla i spoustu pěkných obranných zákroků a vybojovala tak míče pro svůj tým. Prostor dostaly všechny hráčky a téměř všechny se zapsaly do bodových statistik. Padly také 4 trojky - a to z ruky Táni Dittrichové, Emmy Černé, Kláry Žižkové a Dominiky Pencákové.

Další kola žákovské ligy sehrajeme za 14 dní 27. a 28.11. v Kolíně a Benešově. Doufám, že podpora fanoušků, kterým tímto děkuji za super atmosféru, bude stejně bouřlivá :-)


Dana Hroudná, trenérka

Barbora Doleželová, foto 
Utkání
Ženy | Pátek 03.12.2021, 18:30
Sokol Hradec Králové - Levhartice Chomutov
72:65 (20:14 44:32 54:50)
 
Ženy | Pátek 10.12.2021, 18:00
BK Strakonice - Sokol Hradec Králové
 
Aktuální články
Lvice i napodruhé přehrály Levhartice

Druhý vzájemný zápas předvedly v 10. kole Renomia ŽBL Hradecké lvice a Levhartice z Chomutova. I napodruhé zvítězily Východočešky,...

 
Lvice zpátky na vítězné vlně

Deváté kolo Renomia ŽBL, domácí palubovka, skvělí fanoušci, koncentrace a úplně jiná hra Hradeckých lvic. To byly ingredience, které...

 
Lvice podlehly pražské Slavii

Relativně překvapivý výsledek se zrodil v pražském Edenu, kde Hradecké lvice podlehly Slavii 46:64. Východočešky touto prohrou přišly o...

 
Úspěšný víkend kadetek
 
U15 nadále stoprocentní
 
U19: Dvě cenné výhry pro juniorky
 
ŽBL: Hladká výhra nad Slovankou
 
Kádr lvic se rozšiřuje
 
Komentář: Šňůra vítězství přetržena
 
ŽBL: Prohra s úřadujícími šampionkami
 
 
Copyright © Hradeckelvice.cz RSS