Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Rozhovor s Miroslavem Beránkem

26.07.2021 | Pamela Therese Effangová

Tento týden přinášíme otázky pro Míru, jak jinak než na míru. Náš fyzioterapeut je nedílnou součástí týmu a i díky jeho práci máme v týmu hráčky, které nechyběly jediný zápas! Také jemu bylo položeno 10 otázek, tak mrkněte, ať jste v obraze. J

 

1)    Je těžké se starat o smečku lvic?

 

 Je to náročné, ale už jsem si zvykl. Záleží taky v jaké fázi sezona je. Vybavení v ordinaci mám na špičkové úrovni, takže si poradíme. 2)     Jsou chvíle, kdy bys nejradši sám vyběhl na hřiště a účastnil se bojů o vítězství? 

Jo jsou. Romana Ptáčková mě pořád nechce dát na soupisku, nevím čím to je. Na lavičce je nejhorší, když je vedle Kája a klepe nohama do palubovky. Nejhorší je to hrát bez fanoušků je v hale ticho, nikdo nefandí. Tak snad ...3)     Může se hráčka basketbalu vyhýbat zranění díky svému životnímu stylu? Pokud ano, co doporučuješ dělat v rámci zdravého životního stylu, jak by vypadalo Tvoje základní desatero? 


Na to není snadné odpovědět. Jsou hráčky, co se nezraní celou sezonu a někdo se nedokáže pořádně doléčit a motá se od zranění ke zranění. V tréninku je nejvíc zranění, není taková soustředěnost.  A je to kontaktní sport, to mluví za vše.4)     Kolik dáš šestek za sebou? 

Z 10 jich dám 5, ale není to za sebou. Bych to musel víc trénovat.5)     Jakým úplatkem Ti tví pacienti udělají největší radost? To si pořádně zapamatujte: jsou to chlebíčky! J (smích)6)     Kolik už máš medailí z basketu?Celkem mám 5 medailí a jedna za sezónu 2019/2020 není.
7)     Jakému sportu se věnuješ ve volném časeMoc volného času není, práce, děti, basketbal a sport  je na druhé koleji. Je to dáno i úrazem klíční kosti, mám dlahu a 11 šroubů. Nemůžu se zranit, pády atd.8)Není tajemstvím, že jsi měl i jiné nabídky, co Tě u lvic drží? Měl jsem nabídky, ale dá se dělat jen jedna věc pořádně.9) Jaké je Tvé pouto k Hradci?V Hradci Králové jsem chodil na školy od 1995, takže dlouhá historie. Mám tu kamarády.10) Máš dvě děti, zkusí si basket?


Tak to netuším,  dceru  to moc nebere a syn je ještě malý. Do míče spíš kope.

 

 

 
Utkání
Ženy | Pátek 16.04.2021, 17:00
3. kolo
USK Praha - Hradecké lvice
 
Ženy | Pátek 24.09.2021, 19:30
Levhartice Chomutov - Sokol Hradec Králové
 
Aktuální články
Tempora mutantur et nos mutamur in illis

Hráčky přicházejí i odcházejí, s tím se musí počítat. Avšak u Hradce, který má jeden z nejstabilnějších kádrů...

 
Uplynulému víkendu kralovaly lvice

Hned o prvním zářijovém víkendu se roztočil kolotoč přípravných zápasů pro všechny kategorie hradeckých lvic. Na Ostrava Cup se...

 
Lvice U15 zlaté v Kyjově

Celých dlouhých jedenáct měsíců jsme si musely počkat na to, až budeme smět vyběhnout k nějakému utkání. Dočkaly jsme se v pátek 3....

 
Pojď hrát basketbal!
 
Letní příprava starších minižaček a mladších žákyň
 
Mistrovství světa U19
 
Rozhovor s Miroslavem Volejníkem
 
Lvice reprezentační
 
Rozhovor s Petrem Janošičem
 
Rozhovor s Pamelou Therese Effangovou
 
 
Copyright © Hradeckelvice.cz RSS