Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Rozhovor s Natálií Vlčkovou

16.05.2021 | Pamela Therese Effangová

Nový týden, nový rozhovor. Tentokrát s Natálií Vlčkovou. Co nám na sebe prozradila? Čtěte dále a dozvíte se J

1.       Poctivě sleduješ basketbalová skills videa, jaká bys nám doporučila?

Na instagramu nejvíce sleduji @djsackmann, @byanymeansbasketball a @micah_lancaster

2.       Čím si tě basketbal získal? Byly i jiné varianty?

Od 1. do 5. třídy sem hrála společně s basketem florbal. To by se asi dalo považovat za první variantu. Postupem času mě to ale přestalo bavit, řekla bych, že s míčem mi to šlo lépe než s hokejkou a právě to byl ten hlavní důvod, proč jsem s florbalem přestala. Basketbal mě dostal svojí technikou a rychlostí. Sem vděčná za to, že je to kolektivní sport a jakýkoliv úspěch se díky tomu násobí.

3.       Byl okamžik v tvé kariéře, kdy jsi chtěla skončit?

Určitě byl moment, bylo i víc momentů, ale nikdy to nedošlo do bodu, kdy bych se odhodlala odnést dresy a myslela úplný konec. Vždycky to podle mě bylo rozhodnutí v afektu, po tom co se mi nedařilo. Po chvíli to vyprchalo, zadařilo se a já chtěla hrát dál. Přece jenom je to sport, jednou se daří, jednou ne, to k tomu patří.

4.       Pamatuješ si ještě, jaký to byl potit dát první koš za ženy?

Svůj první koš si pamatuju. Zahrát si zápasy v ŽBL pro mě byla neskutečná událost, popravdě sem si nikdy nemyslela, že se mi to poštěstí, ale stalo se, a já byla za tu příležitost neskutečně vděčná.

5.       Jaké jsou podle tebe tvoje největší basketbalové přednosti?

Myslím, že rychlost, střelba ze střední vzdálenosti a ball handling.

6.       Příští rok tě čeká maturita, už víš na jakou VŠ se budeš hlásit a fanoušky dozajista zajímá, jaké jsou tvoje plány na druhou sezónu v ženách?

Vysokou školu nemám vybranou, ale vím, že bych chtěla ekonomicky zaměřenou. A moje plány na druhou sezónu v ženách? Konkrétně žádné nemám, záleží na tom, jak se vyvinou okolní situace.

 

7.       Nikdy jsem Tě neviděla oblečenou ve výraznější barvě. Jak vypadá Tvůj šatník? Co nejraději nosíš a naopak v čem se necítíš moc dobře?

V mém šatníku je hodně černé, bílé a modré barvy. Pár šatů, jednobarevná trička, košile, mikiny, svetry, roláky a hodně kalhot. Stejně ale, nemám každé ráno nic na sebe. Nejméně se cítím asi v křiklavých barvách. Co je moje nejoblíbenější? V době koronavirové tepláky.

Otázka pro Rózu – Co nejlepšího umíš uvařit?

 

8.       S jakou hradeckou lvicí si rozumíš nejvíc a proč?

Já si myslím, že si rozumím asi se všemi. Nejvíc pak asi s Domčou, Símou a Luckou, protože jsme spolu hrály už v mládežnických kategoriích.

9.       Jak hodnotíš letošní sezónu?

Letošní sezóna byla náročnější vzhledem ke koronavirové situaci, ale myslím, že s ní můžeme být všichni maximálně spokojeni.

10.   Proč máš na dresu číslo 5?

Číslo 5 sem měla svůj první rok v kategorii u17, protože číslo, které jsem od malička nosila, bylo obsazené. Pak už se mi nechtělo ho měnit zpátky, tak jsem si ho nechala.

 

Očima trenérky:

Do čtveřice další mladá hráčka. Natálka z mého pohledu udělala na tréninku největší posun. Nad má očekávání se velmi dobře herně zapojila do týmu žen, projevila velkou vůli se zlepšovat. Zlepšila hru směrem ke koši (už to není jen střelba z dlouhé vzdálenosti) a teď potřebuje nárůst výkonnosti potvrdit ve své věkové kategorii. Pracovat nutně potřebuje na větší průbojnosti a bojovnosti. 
Utkání
Ženy | Úterý 13.04.2021, 16:30
2. kolo
Hradecké lvice - USK Praha
 
Ženy | Pátek 16.04.2021, 17:00
3. kolo
USK Praha - Hradecké lvice
 
Aktuální články
Rozhovor s Klárou Marečkovou

S rozhovory jsme v půlce! Dnes si vás připustila k tělu Klára Marečková a její výřečnost by vás měla zabavit až do...

 
Rozhovor s Kristýnou Čuperkovou

1) Paní učitelko, jak zvládáte vést distanční výuku? Pro mě naštěstí už dávno skončila. Učím na prvním stupni ZŠ, takže my...

 
Rozhovor s Michaelou Matuškovou

Tento týden přinášíme rozhovor s Michaelou Matuškovou a je vidět, že vás rozhovory baví, neboť někteří z vás se už...

 
Rozhovor s Karolínou Šotolovou
 
Rozhovor s Adélou Vítovou
 
Rozhovor s Dominikou Paurovou
 
Rozhovor se Simonou Fišerovou
 
Nejmenší lvice hledají posily
 
Coach Carter česká verze
 
Úžasné stříbro, zlato nadále v hledáčku
 
 
Copyright © Hradeckelvice.cz RSS